Lietuvos krepšinio rinktinės treneris paskelbė kandidatų sąrašą, tarp kurių ir VDU studentai bei absolventai

Likus daugiau nei mėnesiui iki pirmųjų Europos čempionato atrankos turnyro rungtynių, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneris Darius Maskoliūnas paskelbė išplėstinį komandos kandidatų sąrašą. Į dvidešimties krepšininkų sąrašą įtraukta net 12 žaidėjų, kurie yra VDU absolventai (7) bei šiuo metu studijuoja universite:

• Mantas Kalnietis
  • Žygimantas Janavičius
  • Rokas Jokubaitis
  • Adas Juškevičius
  • Tomas Dimša
  • Paulius Valinskas
  • Jonas Mačiulis
  • Mindaugas Kuzminskas
  • Gytis Masiulis
  • Martynas Enchodas
  • Laurynas Birutis
  • Martynas Sajus

Galutinė komandos sudėtis bus paskelbta vasario pradžioje, o atrankos turnyrą lietuviai pradės vasario 21 d. išvykoje, rungdamiesi su Belgijos rinktine. Pirmasis susitikimas namuose vyks vasario 24 dieną, kai Dariaus Moskoliūno auklėtiniai Vilniaus „Siemens“ arenoje žais su Čekijos rinktine.

Nuotraukos šaltinis: FIBA.com

Daugiau informacijos rasite čia.