Naujasis VDU Sporto centro internetinis puslapis

 

 

 

 

Su 2017-2018 m. m. pavasario semestro pradžia startuoja naujas Vytauto Didžiojo universiteto Sporto centro oficialusis internetinis puslapis, kurį galima pasiekti adresu http://sportas.vdu.lt. Jame kiekvienas ras visą aktualiausią informaciją apie VDU Sporto centrą bei jo vykdomas veiklas.

Naujajame puslapyje visi norintys gali susipažinti su pačiu VDU Sporto centru: sužinoti jo vykdomas veiklas, apžiūrėti Sporto centro patalpas, susipažinti su taisyklėmis, išvysti administracijos atstovus ir trenerius bei, svarbiausia, greitai ir patogiai surasti kelią į VDU Sporto centrą ar į jį Jūs vyksit automobiliu, viešuoju transportu, dviračiu ar pėsčiomis.

Aplankę naujosios svetainės „Laisvalaikio sporto“ skiltį, sužinosite apie universitete organizuojamas ir visiems VDU studentams prieinamas laisvalaikio sporto šakas, treniruočių laikus bei registravimosi į jas procedūrą.

Universitetą puikiai reprezentuoja vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu pripažinimo sulaukusiomis reprezentacinio sporto komandos bei individualių sporto šakų atstovai, apie kuriuos informaciją pateikiama puslapio skiltyje „Reprezentacinis sportas“.

Skiltyje „Sveikatingumas“ skelbiama naudinga informacija bei patarimai sportuojantiems ir savo sveikata besirūpinantiems VDU bendruomenės nariams, kurių patogumui – sukurta tiesioginio konsultavimo forma. Pasinaudojant šia forma galima užduoti rūpimus klausimus gyvenimo būdo ir fizinio aktyvumo temomis. Į visus užduotus klausimus atsakys savo srities profesionalai – VDU Sporto centro specialistai.

„Aktualijų“ skiltyje bus nuolat apžvelgiama turnyrų, kuriuose dalyvauja VDU sporto reprezentacinės komandos situacija, kviečiama į VDU Sporto centro rengiamus turnyrus, nušviečiami kiti su VDU sporto ir sveikatingumu susiję įvykiai. Tuo tarpu „Įvykiai“ dalyje Jūs visada rasite VDU reprezentacinių komandų tvarkaraštį.

Tikimės, kad naujasis VDU sporto centro internetinis puslapis bus informatyvus ir naudingas visiems VDU bendruomenės nariams.