Prasideda registracija į sporto užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Sporto centras 2018/2019 m. m. pavasario semestre.

Visi VDU studentai gali lankyti sporto užsiėmimus nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz. studijuodami agronomiją užsiimti intensyviąja zumba VDU Sporto centro bazėje esančioje Kaune).

Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Visi VDU studentai norėdami sportuoti VDU Sporto centro bazėse (Technikos g.18 R, Kaune arba Studentų g. 11, Akademijoje, Kauno raj.), gali užsiregistruoti į šiuos užsiėmimus:

Studentai norėdami užsiregistruoti į VDU Sporto centro sportinės veiklos užsiėmimus 2018/2019 m. m. pavasario semestre turi prisijungę prie studentų savitarnos portalo, jame pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ išsirinkti norimą sporto šaką pagal Sporto bazės vietą (Kaune ar Akademijoje, Kauno r.), jos siūlomą grupę ar laiką bei dieną ir paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ sportinės veiklos užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale: „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus užsiėmimus galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“. „Užsirašius“ į konkrečios sportinės veiklos užsiėmimus Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokius sportinės veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo: „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“.

Daugiau informacijos