Prasideda registracija į sporto veiklos užsiėmimus 2017/2018 m. m. pavasario semestre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Sporto centras 2017/2018 m. m. pavasario semestre. Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

NAUJIENOS! 2017/2018 m. m. pavasario semestre studentai gali lankyti naujus intensyvios zumbos (anglų k. Strong by Zumba) užsiėmimus, taip pat jie gali prisijungti prie I-osios Lietuvos badmintono raketės, Povilo Bartušio, vedamų badmintono užsiėmimų.

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami sportuoti VDU Sporto centre (Technikos g.18 R), gali užsiregistruoti į specialistų rengiamas krepšinio, aerobikos, intensyvios zumbos, fizinio rengimo, badmintono ar tinklinio treniruotes, o taip pat savarankiškai sportuoti žaisdami futbolą, stalo tenisą ar badmintoną. Savarankiškai sportuojantiems reikalingas sportinis inventorius – skiriamas Sporto centro.

Studentai norėdami užsiregistruoti į VDU Sporto centro sportinės veiklos užsiėmimus 2017/2018 m. m. pavasario semestre turi prisijungę prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt jame pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ išsirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę ar laiką bei dieną ir paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ sportinės veiklos užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus užsiėmimus galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“. „Užsirašius“ į konkrečios sportinės veiklos užsiėmimus Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokius sportinės veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“.

Daugiau informacijos

  • VDU Sporto centras
  • Adresas  Technikos g. 18R, 51211 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 457 416
  • Mobilus telefonas 8652 39195 (tik darbo valandomis)
  • Internetinis puslapis http://sportas.vdu.lt
  • El. paštas  sportocentras@vdu.lt