Registracija į užsiėmimus

SVARBU: šalyje vyraujant nepalankiai epidemiologinei situacijai ir galiojant LR Vyriausybės paskelbtam karantinui, registracija į laisvalaikio užsiėmimus – laikinai sustabdyta. Tai galioja iki atskiro pranešimo. 

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenę registruotis ir pradėti lankyti sporto užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Sporto centras.

Registracija į laisvalaikio sportinės veiklos užsiėmimus

Laisvalaikio sportas tai – VDU Sporto centre vykstantys populiarių sporto šakų užsiėmimai,  kuriuos gali lankyti visi norintys Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenės nariai, siekiantys susipažinti, išmokti ar patobulinti   sportinius  įgūdžius ir aktyviai bei turiningai  praleisti laisvalaikį. Universiteto bendruomenei laisvalaikio sporto užsiėmimai yra nemokami. Tiems, kuriems patinka fizinio aktyvumo įvairovė gali  registruotis ir lankyti kelių sporto šakų užsiėmimus. Studentams už sporto veiklų lankymą studijų kreditai nėra skiriami.

Vytauto Didžiojo universiteto studentai, norėdami sportuoti VDU Sporto centro bazėje (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.,) pradedant kiekvieno studijų semestru, turi užsiregistruoti į laisvalaikiui (mėgėjiškam sportui) skirtus sportinės veiklos užsiėmimus prisijungdami prie http://studentas.vdu.lt „Registracija“ > „Sporto užsiėmimai“. „Sporto užsiėmimai“ skiltyje išsirinkti siūlomą lankyti laisvalaikio sporto šaką iš siūlomų, jei yra galimybė, išsirinkti grupę, laiką bei dieną ir paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

Sportinės veiklos užsiėmimus, į kuriuos studentas bus „Užsirašęs“, matys prisijungęs prie http://studentas.vdu.lt „Registracija“ > „Sporto užsiėmimai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus užsiėmimus galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“. „Užsirašius“ į konkrečios laisvalaikio sportinės veiklos užsiėmimus reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupės ar laiko dieną, „išsibraukti“ – nustojus lankytis.

Universiteto darbuotojai norėdami registruotis į laisvalaikio sportinės veiklos užsiėmimus turi kreiptis tiesiogiai į VDU Sporto centrą el. p. sportocentras@vdu.lt

Registracija į reprezentacinės sportinės veiklos užsiėmimus

Vytauto Didžiojo universiteto studentams, norintiems patekti į universitete formuojamus reprezentacinės sportinės veiklos komandas yra būtina bent minimali sportinė patirtis. Tokie studentai, norėdami atstovauti universitetui, turi susisiekti su treneriu atsakingu už konkrečios sporto šakos kuravimą: http://sportas.vdu.lt „Reprezentacinis sportas“ > pasirenkant iš siūlomų reprezentacinės sportinės veiklos užsiėmimų. Jei iš siūlomų reprezentacinės sportinės veiklos sąrašo nerandate Jūsų ieškomos, kuriai Jūs galite atstovauti ar esate individualios sportinės veiklos atstovas – kreipkitės į VDU Sporto centro vadovą: http://sportas.vdu.lt > “Apie centrą” > “Kontaktai ir kolektyvas” > “Administracija” arba el. p. sportocentras@vdu.lt