Registracija į užsiėmimus

Studentai gali užsiregistruoti į specialistų rengiamas krepšinio, aerobikos, fizinio rengimo ar tinklinio treniruotes, o taip pat savarankiškai sportuoti žaisdami futbolą, stalo tenisą ar badmintoną. Savarankiškai sportuojantiems visas kultivuojamai sporto šakai reikalingas sportinis inventorius – skiriamas Sporto centro.

Studentai norėdami užsiregistruoti į Sporto centro sportinės veiklos užsiėmimus, kiekvieno semestro pradžioje, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo  ir skiltyje „Registracija į sporto užsiėmimus“ turi pasirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę, dieną ir laiką bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ sportinės veiklos užsiėmimus kiekvienas studentas matys savitarnos portale „Registracija į sporto užsiėmimus“ skilties ekrano viršuje. „Užsirašius“ į konkrečios sportinės veiklos užsiėmimus Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupę, dieną ir laiką. Norėdami atsiminti į kokius sportinės veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie  savitarnos portalo.

VDU Sporto centro laisvalaikio sporto tvarkaraštis 2017-2018 m.m. pav. sem.

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus 2017/2018 m.m. pavasario semestre jau prasidėjo.