Registracija į užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Sporto centras 2018/2019 m. m. pavasario semestre. Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami sportuoti VDU Sporto centre (Technikos g.18 R), gali užsiregistruoti į specialistų rengiamas krepšinio, aerobikos, intensyvios zumbos, fizinio rengimo, badmintono ar tinklinio treniruotes, o taip pat savarankiškai sportuoti žaisdami futbolą, stalo tenisą ar badmintoną. Savarankiškai sportuojantiems reikalingas sportinis inventorius – skiriamas Sporto centro.

Studentai norėdami užsiregistruoti į VDU Sporto centro sportinės veiklos užsiėmimus 2018/2019 m. m. rudens semestre turi prisijungę prie studentų savitarnos portalo, jame pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ išsirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę ar laiką bei dieną ir paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ sportinės veiklos užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale: „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus užsiėmimus galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“. „Užsirašius“ į konkrečios sportinės veiklos užsiėmimus Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokius sportinės veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo: „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“.

Daugiau informacijos