VDU LSKL čempionate žygiuoja be suklupimų

Po daugiau nei mėnesio pertraukos į krepšinio aikšteles sugrįžo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) kovos. Kol kas šiame čempionate VDU krepšinio komanda žygiuoja be suklupimų.

Vakarų pogrupio vienvaldžiai lyderiai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU, 7 pergalės iš tiek pat galimų) studentai namuose 101:88 (18:26, 27:23, 27:18, 29:21) nugalėjo Kauno kolegiją (KK, 1 pergalė, 7 pralaimėjimai).

VDU komandą į priekį tempė 24 taškus pelnęs Simonas Kriaučiūnas, Rokas Ruškys prie pergalės pridėjo 19 taškų, Julius Liesis – 17.

KK gretose vienas geriausių savo rungtynių sužaidė Rytis Sasnauskas. Jo sąskaitoje – 25 taškai (12/15 dvit.), 1/2 baudos), 14 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 37 naudingumo balai.

„Šįkart taip jau susiklostė, kad būrys mūsų žaidėjų pateko į automobilių spūstį, tad rungtynes būrys mūsų žaidėjų pradėjo beveik be apšilimo. Taigi, pirmajame kėlinyje atsilikome, prireikė laiko kol įsisiubavome ir perėmėme iniciatyvą. Bet kai jau pajutome žaidimo ritmą, viskas klostėsi gana lengvai“, – po dvikovos sakė VDU treneris Arūnas Juknevičius.

Šaltinis: basketnews.lt