VDU sportininkų triumfas studentų žaidynėse SELL 2018

Gegužės 18-20 d. Tartu mieste (Estijoje) įvyko SELL (Suomija, Estija, Latvija, Lietuva) studentų žaidynės. Studentai rungėsi šiose sporto šakų varžybose: lengvoji atletika, badmintonas, krepšinis, šachmatai, fechtavimasis, grindų riedulys, dziudo,mini futbolas, orientavimosi sportas, plaukimas, tenisas, lėkščiasvydis (frizbis), tinklinis.

Vytauto Didžiojo universitetą atstovavo VDU sporto centro geriausi atletai, krepšininkai, badmintono bei stalo teniso žaidėjai. Iš žaidynių VDU sportininkai grįžo su gausiais apdovanojimais. VDU atstovai  parsivežė net šešis medalius – tris aukso, du sidabro ir vieną bronzos.

VDU krepšinio komanda nušlavė visus varžovus ir nugvelbė aukso trofėjų. Krepšinio komandą sudarė šie esami ir buvę VDU studentai: Marijus Užupis, Rytis Juknevičius, Mykolas Dieninis, Ernestas Sederevičius, Regimantas Miniotas, Aurimas Urbonas, Ignas Labutis, Dominykas Domarkas, Paulius Danisevičius, Vainius Steponavičius. Komandos treneriai – Arūnas Juknevičius, Airidas Nutautas.

Taip pat aukso medaliu pasipuošė badmintonininkas Povilas Bartušis, triumfavęs šiose žaidynėse jau trečią kartą iš eilės! Dziudo kovotojai Inesai Jurčenko (svorio kategorija iki 70 kg) šios varžybos irgi buvo sėkmingos, ji tapo studentų žaidynių čempionė. Sidabrą pelnė lengvaatletis Dominykas Petrosevičius (trišuolio rungtyje, 14.84) ir bėgikė Eva Misiūnaitė (200 m sprintas, 24.16 sek.). E. Misiūnaitė taip pat dalyvavo 100 m sprinto rungtyje, kurią įveikę per 11.88 sek. ir iškovojo bronzą

Stalo teniso dvejetų rungtyje VDU atstovės Vitalija Venckutė ir Monika Kavaliūnaitė dalinosi 5-8 vietas. Vienetų rungtyje V. Venckutė iškovojo 9-ąją vietą, turėjusi nusileisti nuožmioms kovotojoms iš Kinijos, o M. Kavaliūnaitė – 11 vietą.

VDU delegacijai vadovavo Vladas Juknevičius ir Asta Mockienė.