Laisvalaikio sportas

Laisvalaikio sportas tai VDU Sporto centre vykstantys populiarių sporto šakų krepšinio, aerobikos, badmintono, stalo teniso, tinklinio  ir kt. užsiėmimai,  kuriuos gali lankyti  visi norintys susipažinti, išmokti ar patobulinti   sportinius  įgūdžius ir aktyviai bei turiningai  praleisti laisvalaikį. Universiteto studentams ir darbuotojams laisvalaikio sporto užsiėmimai (išskyrus plaukimą) yra nemokami.  Studentams už šių praktinių sporto dalykų lankymą kreditai nėra skiriami.

SVARBU: šalyje vyraujant nepalankiai epidemiologinei situacijai ir galiojant LR Vyriausybės paskelbtam karantinui, registracija į laisvalaikio užsiėmimus – laikinai sustabdyta. Tai galioja iki atskiro pranešimo. 

Registracija į laisvalaikio sporto pratybas vykdoma elektroniniu būdu studentų savitarnos portale studentas.vdu.lt . Studentai registruojasi į tvarkaraštyje pateiktas grupes,  tačiau treniruočių lankymas pagal nurodytus grupių laikus nėra griežtai reglamentuotas. Universiteto darbuotojai registruojasi sporto centre. Dėl savalaikio grupių ir galutinio tvarkaraščio sudarymo pageidautina, kad studentai užsiregistruotų per pirmąsias tris rudens ir pavasario semestrų savaites.  Studentai, kuriems patinka fizinio aktyvumo įvairovė gali  registruotis ir lankyti kelių sporto šakų užsiėmimus, pvz.: fizinį rengimą ir aerobiką.