„League Of Legends“ esporto komanda

Pirmoji VDU esporto komanda rungtyniaus „League Of Legends“ („LoL“) disciplinoje – tai viena iš didžiausių esporto šakų, kurioje kasmet, visame pasaulyje vyksta įvairūs turnyrai. Pirmas rimtas komandos išbandymas – Lietuvos esporto asociacijos (LESPA) organizuojamas universitetų turnyras, kuriame geriausia tapusi varžybų komanda, turės galimybę rungtyniauti su kitomis Europos studentų komandomis „Master“ čempionate, po šio čempionato taip pat numatomas dalyvavimas 15min „LoL“ lygoje.

VDU „LoL“ esporto komandos sudėtis:

Arnas Stepanauskas (top/mid) – VDU Humanitarinių mokslų fakulteto, Frankofonijos šalių kalba ir kultūra studijų programos studentas, keletą kartų dalyvavęs „European Masters“ turnyre ir žaidęs prieš vienas geriausių esporto komandų Europoje. A. Stepanauskas profesionaliai esportu užsiima jau apie šešerius metus, per šį laikotarpį Arnas daug kartų pasiekė aukščiausiąjį „LoL“ Challenger rangą, o kaip didžiausią savo pasiekimą įvardina „RedBull“ pasaulio 1×1 čempionato užimtą antrąją vietą. Studentas daug laiko praleido žaisdamas Rusijos lygoje, taip pat laimėjo ne vieną turnyrą Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Nerijus Šakinis (support) – VDU Informatikos fakulteto, Matematika ir jos taikymas studijų programos studentas, žaidžiantis „LoL“ nuo 2013 metų. N. Šakinis yra kelių Beta Lanų prizininkas, „BEL Season 2“ turnyre užėmė penktą vietą, „Infoshow 2019 EUNE“ tapo pirmos vietos prizininku, taip pat yra tapęs kelių mažesnių Lietuvos turnyrų nugalėtoju.

Žygimantas Vasiljevas (adc) – VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto, Marketingo studijų programos studentas. Ž. Vasiljevas prieš susirandant darbą kompiuterinius žaidimus žaisdavo 30-40 valandų per savaitę, šiuo metų esportui skiria mažiau – 10 valandų per savaitę. Žygimantas yra dalyvavęs Lietuvos LAN renginiuose, užėmęs prizines vietas „LoL“ turnyruose.

Paulius Lapienis (mid) – VDU Gamtos mokslų fakulteto, Neurotechnologijų studijų programos studentas, esportu užsiiminėjantis ne daug, tačiau galintis pasigirti ne vienu pasiekimu: 187 lp Peak soloQ [EUW], „Battlefly“, „Challengermode“ ir „Clash“ turnyrų laimėjimai, dalyvavimas „Prime League Division 3“ finaluose.

Domas Misiūnas (mid) – VDU Teisės fakulteto, Teisės ir finansų studijų programos studentas, „LoL“ žaidžiantis jau vienuolika metų, tačiau iš vienuolikos metų, tik apie pusę skyrė ir rimčiau užsiėmė esportu. D. Misiūnas paskutiniame „LT Verse“ turnyre užėmė trečią vietą.

Liutauras Macius (jungle) – VDU ŽŪA Agronomijos fakulteto, Agronomijos studijų programos studentas, esportu užsiimantis tris metus ir turintis patirties įvairiose lygose. L. Macius labiausiai įsimintinomis akimirkomis esporte įvardino dalyvavimą „Ultraliga“ ir „LCL“, pasiektą aukščiausią solo reitingą, TOP 100 Challenger EUW regione.

Treneris – Edgaras Abromavičius