Aktyviai praleisk laisvalaikį – prisijunk prie badmintono treniruočių!

Esate žmogus, kuriam nepatinka sportuoti ir treniruotis vienam? Kviečiame Jus prisijungti į VDU Sporto centre vykstančias badmintono treniruotes, kuriose ne tik fiziškai pajudėsite, išmoksite naujų dalykų, smagiai praleisite laiką, pailsėsite nuo mokslų ar darbų, bet ir susirasite naujų sporto bendraminčių ar draugų.

Antradienį ir ketvirtadienį (14:00-15:30 val.) vykstančiose badmintono treniruotėse apsilanko du kartus suaugusiųjų Lietuvos badmintono čempionė Ieva Gaidė – treniruočių metu ji dalina vertingus patarimus, norintiems artimiau susipažinti su šia sporto šaka.

Badmintonas – įdomi, smagi ir aktyvi sporto šaka, kurią lengva praktikuoti – šis lengvai išmokstamas sportas yra puikus būdas įvairaus fizinio pajėgumo žmonėms palaikyti aktyvumą bei socializuotis. Gali atrodyti, kad badmintono žaidimas yra tik įprasta sportinė veikla, tačiau nauda tiek fizinei, tiek psichologinei sveikatai žaidžiant badmintoną yra didžiulė:

• kadangi badmintonas yra komandinis žaidimas, jis padeda ugdyti sveiką konkurenciją, o žaidžiant ir sveikai konkuruojant yra išlaikomi geri socialiniai santykiai su žmonėmis;
  • energingas badmintono žaidimas yra sveikas įprotis, padedantis atsikratyti streso ir didinantis laimės hormonų kiekį;
  • žaisdamas žaidėjas turi sutelkti dėmesį į greitai judantį kamuoliuką, priešininkų komandos ar porininko veiksmus, o tai didina koncentracijos ir protinio aktyvumo lygį bei protinį miklumą;
  • nuolatiniai badmintono judesiai ir smūgiai stiprina širdies raumenis, kaulus, gerina lankstumą, didina raumenų jėgą – padeda palaikyti bendrą kūno pusiausvyrą.

Tad nieko nelaukite, užsiregistruokite į badmintono užsiėmimus ir susitikime aikštelėje!