Apribojimai Sporto centro veiklose susiję su koronaviruso (COVID-19) prevencija

Nuolatos stebėdami atnaujinamą informaciją ir atsižvelgdami į Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas bei Švietimo mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijas švietimo įstaigoms dėl masinių renginių ir ugdymo proceso organizavimo, Pasaulio sveikatos organizacijos teikiamą informaciją, taip pat į užsienio aukštųjų mokyklų vykdomą praktiką, vykdant koronaviruso (COVID-19) plitimo prevenciją, informuojame apie Vytauto Didžiojo universitete (VDU) nuo 2020 m. kovo 12 d. įsigaliojančią tvarką.

Nuo kovo  16 d. iki kovo 27 d. (imtinai) Sporto centro laisvalaikio ir reprezentacinio sporto veiklos yra stabdomos tol, kol yra sustabdytas studijų procesas.

Visi tarptautiniai ir vietiniai sporto renginiai, varžybos, skirtos ne tik VDU bendruomenei, atšaukiami iki gegužės 15 d. (informacija bus atnaujinama pasikeitus situacijai).

Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu:   sportocentras@vdu.lt arba telefonu: (8 37) 75 22 51

Sekite informaciją: https://www.vdu.lt/lt/informacija-del-covid-19/