Baigėsi pirmasis VDU Sporto centro ir „Cyber Space“ organizuotas esporto turnyras

Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) Sporto centras ir žaidimų ir pramogų erdvė „Cyber Space“ sėkmingai suorganizavo pirmąjį esporto turnyrą, kuriame susirinko VDU studentai ir kiti krepšinio mėgėjai. Šis renginys, vykęs „NBA 2K24“ žaidimo platformoje, parodė didelį dalyvių susidomėjimą ir norą varžytis. Turnyro metu netrūko atkaklios kovos iki paskutinės kėlinio minutės.

Dr. Edgaras Abromavičius, VDU esporto kuratorius, pabrėžė šio įvykio svarbą: „Tai pirmas, bet tikrai ne paskutinis VDU Sporto centro organizuojamas esporto turnyras. Kartu su „Cyber Space“ ir kitais partneriais dirbame ties šios sporto šakos plėtojimu bei skiriame daug pastangų gerindami esamą elektroninio sporto infrastruktūrą.“

VDU skiria didelį dėmesį elektroninio sporto šakai, kuri tampa vis svarbesne ne tik pramogų, bet ir akademiniame kontekste. Universitetas investuoja į elektroninio sporto infrastruktūrą ir partnerystes – taip siekiama užtikrinti, kad studentai ir universiteto bendruomenė galėtų naudotis aukštos kokybės esporto paslaugomis.

Šis turnyras įtvirtina VDU kaip vieną iš esporto vystymo lyderių Lietuvoje – per siekį integruoti naujas technologijas ir skatinti inovatyvias veiklas studentų bendruomenėje.