Bėgimas įkvėpė suburti VDU studentų ir darbuotojų komandas

Priklausymas grupei ir komandinis sportas itin motyvuoja ir didina žmonių fizinį aktyvumą.

Grupė Vytauto Didžiojo universiteto studentų ir darbuotojų subūrė moterų ir vyrų bėgimo komandas. Jungtis į jas paskatino rugsėjo mėnesį vykę bėgimai – „Rimi“ maratonas Vilniuje ir „5×5 Relay Run“ estafetinis bėgimas Kaune. Mūsų bėgimo entuziastai, palaikydami Švietimo mainų programos iniciatyvą, prisijungė prie Vytauto Didžiojo universiteto „Erasmus+“ komandos ir įveikė 5 kilometrus Vilniaus senamiesčio gatvėmis.

Tokį pat atstumą kiekvienam dalyviui teko įveikti ir Kaune – tik jau kaip estafetę. Panemunės šile pirmą kartą Lietuvoje vyko Skandinavijos pavyzdžiu organizuota judėjimo ir bendravimo šventė, aplinkai draugiškas estafetinis miesto bėgimas „5×5 Relay Run“. Pagrindinis organizatorių skelbiamas moto – „Tai šventė, skirta bendraminčiams, bendradarbiams, šeimoms, draugams, kaimynams ir bet kurių kitų bendruomenių kompanijoms, kurioje svarbu ne kiek nubėgsite, bet kaip ir ką paskatinsite bėgti kartu“.

Panemunės šile sėkmė lydėjo mūsų moterų komandą: Kristina Kapliauskaitė, Viktorija Matulevičiūtė, Aistė Živilė Mačiukiūnaitė, Giedrė Petrulevičienė, Audra Bogužinskienė iškovojo antrąją vietą. Netoli prizininkų buvo ir vaikinų penketukas, kuris finišo liniją kirto ketvirtas.

Po šių bėgimų dalyviams atsirado motyvacija dar labiau treniruotis.

Tekstą paruošė Alfonsas Kazlauskas.