Dr. Edgaras Abromavičius konferencijoje „LOGIN 2023“ pristatė VDU esporto programą

Gegužės 11 dieną Lietuvos studentų esporto asociacijos Prezidentas, LFF Esporto vadovas, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Sporto centro esporto kuratorius dr. Edgaras Abromavičius dalyvavo konferencijoje „LOGIN 2023“. Pranešimo „Ar esportas gali pakeisti profesorius universitete?“ metu dr. E. Abromavičius pristatė VDU esporto programą, kurią inicijavo VDU Sporto centras: jis analizavo pasiektus rezultatus ir papasakojo apie ateities planus, artėjantiems mokslo metams.

„VDU esporto programa sparčiai auga, nors šiemet susidūrėme su infrastruktūros iššūkiais, šią problemą puikiai pavyko išspręsti su partnerių pagalba, apie kurią greitu metu papasakosime plačiau“, – apie naujoves trumpai užsiminė dr. E. Abromavičius. Apžvelgdamas nuveiktus darbus, esporto Lietuvoje vystytojas džiaugiasi studentų iniciatyvomis ir jų aktyvumu, kuris atsispindėjo per turnyrų organizavimą ir reprezentacinių komandų kuravimą.

„Šiuo metu turime „Counter-Strike“, „Volarant“ ir „League of Legends“ reprezentacines universiteto komandas, kurios rungtyniauja įvairiuose vietiniuose turnyruose, o kitąmet turėtų debiutuoti ir tarptautinėse varžybose“, – apie ateities planus kalbėjo dr. Edgaras Abromavičius.

VDU esporto užsiėmimus gali lankyti visi VDU bendruomenės nariai. Užsiėmimai yra skirti, susipažinti su šia nauja, sparčiai augančia sporto šaka ir įgyti vadybinės ar kitos patirties bei reprezentuoti universitetą virtualiame sporto pasaulyje.