Graikų-romėnų imtynių Lietuvos studentų čempionate – VDU studentų iškovoti trys aukso medaliai

Praėjusią savaitę VDU sportininkai net keliose varžybose demonstravo puikius sportinius rezultatus ir pelnė ne vieną prizinę vietą. Savaitgalį Kauno technologijos universitete vyko Lietuvos Respublikos graikų-romėnų imtynių Lietuvos studentų čempionatas.

Varžybose, kuriose dalyvavo 24 imtynininkai iš įvairių Lietuvos universitetų, dėl prizinių vietų sėkmingai kovėsi ir VDU imtynininkai. Visi trys VDU atstovai pelnė aukso medalius: Vilius Savickas pirmąją vietą pelnė 77 kg svorio kategorijoje, aukso medalį laimėjo Arsenas Stankevičius, kuris geriausius rezultatus parodė 87 kg svorio kategorijoje ir čempionu tapo Romas Fridrikas, kuris geriausiai pasirodė 130 kg svorio kategorijoje.

Bendroje komandinėje įskaitoje VDU atstovai užėmė trečiąją vietą. Sportininkus paruošė Vilniaus miesto Sporto centro treneris Vladimiras Audickas.