Iš Lietuvos dziudo studentų čempionato VDU sportininkai grįžo su 7 aukso medaliais

Balandžio 7 dieną Prienų arenoje įvyko Lietuvos studentų dziudo čempionatas. Šiemet renginys subūręs gausų būrį kovotojų, ypatingai svarbus sportininkams, turintiems aukščiausius tikslus dziudo sporte –  dalyvavimas Lietuvos studentų dziudo čempionate yra vienas iš pagrindinių kriterijų, atrenkant kovotojus, kurie kausis Pasaulio universitetų žaidynėse.

Įvairiose svorio kategorijose kovėsi 49 vaikinai ir 21 mergina. VDU sportininkai kovodami čempionate, parodė profesionalumą, meilę šiam sportui ir demonstravo puikius pasirodymu, skirtingose  svorio kategorijose pelnydami net 7 aukso medalius.

Merginų savo svorio kategorijose geriausiomis tapo:

– 52 kg Simona Šileikaitė (VDU)

– 57 kg Vaiga Čečytė (VDU)

– 63 kg Aida Vasiliauskaitė (VDU)

+ 78 kg Modesta Milašiūtė (VDU)

Vaikinų savo svorio kategorijose geriausiais tapo:

– 73 kg Kostas Butkus (VDU)

– 90 kg Augustas Šlyteris (VDU)

– 100 kg Marius Mitrochinas (VDU)

Komandinėje merginų įskaitoje VDU atiteko antroji vieta, o vaikinų komandinėje įskaitoje VDU atstovai liko ketvirti.

Nuotraukų autorius: Modestas Gailiūnas/Turiufotika