Iš Lietuvos studentų kroso čempionato su aukso medaliu

Sekmadienį Vilniuje, Saulėtekio studentų miestelyje vyko Lietuvos studentų kroso čempionatas, Felicijos Karoblienės ir Jono Pipynės taurėms laimėti. Šiose varžybose dalyvavo ir grupė mūsų universiteto studentų bėgikų. Nors orai dalyvių nelepino: pūtė stiprus, gūsingas vėjas, lietus, šlapdriba, protarpiais pradžiugindavo išlindusi saulutė – miško trasose vyko atkaklios kovos.

Sėkmingiausiai pasirodė Andra Tamašauskaitė (VDU TF), iškovojusi aukso medalį 2 km. distancijoje. Netoli prizininkų pakylos liko 3 km. ir 5 km. nuotoliuose rungtyniavę Rokas Zubrickas (VDU ŠA) ir Dovydas Stangvilas (VDU ŠA). Tik ties finišo linija pralaimėję savo kovas priešininkams, abu sportininkai tenkinosi ketvirta vieta.

Paruošė: VDU Sporto centro treneris Alfonsas Kazlauskas