Įspūdingas VDU krepšininkų startas RKL čempionate

Vytauto Didžiojo universiteto krepšinio komanda pradėjo Regionų krepšinio lygos (RKL) sezoną.  Spalio 25 d. mūsų universiteto krepšinio komanda susitiko su Ignalinos „Vilkakalnio“ sportininkais ir iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu 135:53.

Rezultatyviausiais rungtynių žaidėjais tapo: Rokas Ruškys (27 taškai), Domantas Burneika (22 taškai), Lukas Garliauskas (16 taškų).

Jau kitą dieną po triuškinančios pergalės, spalio 26 d., VDU krepšininkai susitiko su Lietuvos kurčiųjų sporto klubo sportininkais, kuriuos nugalėjo 40 taškų skirtumu (110:70).

Rezultatyviausi šių varžybų žaidėjai: Aldas Gadeika (29 taškai), Vainius Steponavičius (15 taškų), Bartautas Blažauskas (14 taškų).

Po pergalingų savaitgalio varžybų VDU krepšinio komandos kapitonas Lukas Garliauskas džiaugėsi puikiais rezultatais ir teigė, kad norint išlaikyti užkeltą kartelę reikės daug dirbti.

„Sezono startas – geras. Smagu pradėti čempionatą dviem solidžiomis pergalėmis, nors tenka pripažinti, kad dar laukia varžybos, kuriose teks susigrumti su labai stipriais priešininkais.

Šiai dienai džiaugiuosi, kad visi komandos nariai gavo šansą pasireikšti varžybose. Laukia ilgas sezonas, tad reikės kiekvieno komandos nario indėlio, kad pasiektumėme bendrą tikslą – grįžtume į A divizioną. Esu įsitikinęs, kad tokio žaidimo, kokį demonstruojame šiuo metu, tam tikslui įgyvendinti nepakaks, tad turime toliau dirbti, gerinti tarpusavio ryšį ir atlikti savo rolę, kurią geriausiai sugebame“,  – mintimis dalinosi L. Garliauskas.

Sezoną VDU krepšinio komanda pradėjo tokia sudėtimi: Rokas Grėbliūnas (atakuojantis gynėjas), Mindaugas Čibiras (lengvas kraštas), Domantas Burneika (įžaidėjas), Lukas Garliauskas, Deividas Petravičius (sunkusis kraštas), Aldas Gadeika (atakuojantis gynėjas), Vainius Steponavičius (įžaidėjas), Laisvydas Žirlauskas (sunkusis kraštas), Bartautas Blažauskas (lengvas kraštas), Simonas Kriaučiūnas (įžaidėjas), Erikas Mikužis (įžaidėjas), Dominykas Paleckis (atakuojantis gynėjas), Rokas Ruškys (atakuojantis gynėjas), Gytis Užpalis (įžaidėjas), Lukas Žukauskas (atakuojantis gynėjas).

Tolimesnių rungtynių tvarkaraštis:

14:00 Užpalių „Užpaliai“ – Vytauto Didžiojo universitetas

Sausio 18 d.

13:00 Lietuvos kurčiųjų sporto klubas – Vytauto Didžiojo universitetas

Namų rungtynės vyksta VDU Sporto salėje (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.)