Klaudijus Malevskis Europos studentų jėgos trikovės taurės varžybose pasipuošė bronziniu medaliu

Rugpjūčio 26-28 dienomis Prancūzijoje vyko antrosios Europos studentų jėgos trikovės taurės varžybos, kuriose pasirodė bei ne vieną medalį iškovojo Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos magistrantas Klaudijus Malevskis (treneris Juozas Buitkus).

Svorio kategorijoje iki 105 kg trikovėje K. Malevskis surinko 642,5 kg ir iškovojo bronzos medalį bei laimėjo 2 mažuosius bronzos medalius: pritūpimo veiksme atsistojęs su 227,5 kg bei atkėlęs 245 kg. VDU ŽŪA studentas taip pat pasidabino ir mažuoju aukso medaliu, kurį pelnė štangos spaudimo rungtyje (170 kg).

Klaudijus Malevskis savo sportiniais pasiekimais bei laimėjimus džiugina jau ne pirmus metus, dalyvaudamas ir atstovaudamas VDU tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse varžybose. 2019 metais vykusiose Lietuvos jėgos trikovės Taurės varžybose 93 kg svorio kategorijoje visose rungtyse užėmė pirmąsias vietas, taip pat pagerino Lietuvos jaunimo ir suaugusių amžiaus rekordą bei pasiekė naują Lietuvos rekordą spaudimo gulint veiksme.

Sveikinimai bei didžiausios sėkmės Klaudijui tolimesniame sportiniame kelyje!