Kviečiame birželio mėnesį naudotis Sporto centro lauko erdvėmis

VDU Sporto centras kviečia universiteto studentus bei darbuotojus birželio mėnesį praleisti aktyviai ir pasinaudoti Prezidento Valdo Adamkaus Sporto centro lauko erdvėmis: bėgimo takeliu, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelėmis. Asmenims, norintiems sportuoti, būtina išankstinė registracija.

Kaip tai padaryti?

1. Atsiųsti el. laišką adresu centras@vdu.lt su nurodytomis birželio mėnesio dienomis ir laiku, kada planuojate sportuoti.
  2. Studentams privaloma prisegti studento pažymėjimo (LSP) ar ISIC kopiją, jeigu neturite nei vieno iš nurodytų dokumentų, turite atsiųsti studento statusą patvirtinantį pažymėjimą (jį galima gauti studentų portale -> Prašymai ir pažymos -> Pažyma apie studento statusą).

Gavus atsakymą, jog jūsų registracija sėkmingai patvirtinta, galite pradėti naudotis sporto centro lauko erdvėmis pasirinktu laiku. Prezidento Valdo Adamkaus Sporto centras birželio mėnesį dirbs darbo dienomis nuo 8:00 iki 20:00 val.

Adresas: Studentų g. 9A, Akademija, Kauno raj.