Kviečiame dalyvauti VDU Sporto centro reprezentacinio sporto logotipo idėjos kūrimo konkurse

Vytauto Didžiojo universiteto Sporto centras skelbia konkursą ir kviečia sukurti VDU Sporto centro reprezentacinio sporto (komandinių bei individualių sporto šakų) logotipo idėją. Vieningas VDU komandų stilius įtvirtina universiteto komandų identitetą, sustiprina jo atpažįstamumą bei kuria emocinį ryšį universiteto bendruomenėje.

Konkursas yra skirtas Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenei, tačiau jame taip pat gali dalyvauti, visi neabejingi universitetui ir sportu besidomintys asmenys nuo moksleivių iki senjorų, kurie profesionaliai gali pateikti logotipo idėją, perteikiant logotipo idėjos sukūrimo sąlygas.

Pasiūlymų skaičius vienam autoriui ar jų grupei yra neribojamas. Geriausios idėjos autorius (-iai) bus apdovanotas(-)i vertingais prizais bei oficialia Vytauto Didžiojo universiteto atributika. Konkurso nugalėtojo (-ų) logotipo idėja bus pristatyta universiteto bendruomenei, o vėliau, atsižvelgiant į ją, sukurtas ir baigtinis logotipas, kuris bus nuolat matomas VDU sporto komandų aprangose, įvaizdiniuose klipuose, reklamose, socialiniuose tinkluose, sporto centro erdvių apipavidalinimuose ir panašiai.

Vertinimo kriterijai:

• Idėjos kūrybiškumas bei originalumas;
  • Idėjos išbaigtumas bei vientisumas;
  • Su VDU bei sportu susijusios tematikos perteikimas.

Informacija konkurso dalyviams:

• Logotipe turėtų atsispindėti ir būti vaizdinės sąsajos su trumpiniu – „VDU” (Vytauto Didžiojo universitetas).
  • Logotipas turi atitikti Vytauto Didžiojo universiteto firminio stiliaus knygoje pristatomą universiteto stilių ir jo formavimo taisykles.
  • Logotipas turi turėti sąsaja su universitetu, jo logotipu bei sportu.
  • Pagrindinė logotipo spalva – vyšninė (#8B1A4A, pagal VDU firminio stiliaus knygą)

Logotipo idėjos pateikimas:

• Eskizas – elektroninis formatais: .png, .jpg, .bmp.
  • Trumpas logotipo idėjos aprašymas

Savo idėjas pateikti galime el. paštu sporto.centras@vdu.lt iki 2022 m. vasario 28 dienos (imtinai). El. laiške privaloma nurodyti autoriaus (-ių) vardą, pavardę, sąsają su universitetu (studentas, dėstytojas, moksleivis ar pan.) telefono numerį, el. pašto adresą, neužmiršti pridėti logotipo idėją nurodytais formatais bei pateikti jo trumpą aprašymą.