Kviečiame dalyvauti VDU Žemės ūkio akademijos 100-mečio paminėjimui skirtame ėjime-bėgime

Jau trečius metus iš eilės tęsiant tradiciją ir minint Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Žemės ūkio akademijos šimtmetį, VDU Sporto centras organizuoja šiai sukakčiai skirtą bėgimą-ėjimą. Pagrindinis tikslas – įveikti simbolinę 1924 metrų trasą VDU Žemės ūkio akademijos miestelyje.

Kviečiame užpildyti dalyvio registracijos anketą, dalyvauti ir tapti šio istorinio renginio dalimi. Visi renginyje dalyvausiantys prieš ėjimą-bėgimą galės išbandyti įvairius fizinės būklės nustatymo testus, o pirmajam šimtui užsiregistravusiųjų bus įteikti istoriniai bėgimo marškinėliai!

REGISTRACIJA

Renginio data: gegužės 18 diena, šeštadienis

Renginio pradžia: 13.00 val.

Vieta: VDU Akademijos miestelis prie VDU ŽŪA Centrinių rūmų (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.)

Renginio programa:

Nuo 13.00 val. – Dalyvius kviečiame atlikti įvairius testus: kūno sudėties analizės matavimą, dinamometrijos, spirometrijos, kraujospūdžio, deguonies įsisavinimo ir kitus.

13.30–13.45 val. – Bendras apšilimas-pasiruošimas bėgimui.

14.00 val. – Startuojame ir įveikiame 1924 metrų trasą.