Kviečiame prisijungti prie VDU Sporto centro užsiėmimų

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentus registruotis ir prisijungti prie VDU Sporto centro organizuojamų sporto užsiėmimų 2022/2023 m. m. rudens semestre.

Sporto veiklų užsiėmimus gali lankyti visi VDU studentai, nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja. Užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Registruotis galima į kelis norimus užsiėmimus, tad maloniai kviečiame jungtis prie vykdomų sportinių užsiėmimų ir aktyviai bei sveikai praleisti laisvalaikį, įsitraukiant į  Sporto centro veiklas.

REGISTRACIJA. Visi VDU studentai, kurie nori sportuoti VDU Sporto centro bazėse (Studentų g. 11 ir Studentų g. 9A, Akademijoje, Kauno r.), gali užsiregistruoti į užsiėmimus.

Studentai, norintys užsiregistruoti į VDU Sporto centro veiklos užsiėmimus, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo ir meniu juostoje pasirinkti skiltį Registracija. Atsidariusioje juostoje reikia paspausti mygtuką Registracija į Sporto / Menų centrą. Kitame žingsnyje Registracija į užsiėmimus pasirinkite Sportas   Šioje skiltyje reikia išsirinkti norimą sporto šaką, ją pažymėti ir spausti mygtuką Tęsti ir paspauskite Sutinku su taisyklėmis ir mygtuką REGISTRUOTIS. 

Sporto šakų, į kurias užsirašė, užsiėmimus studentas matys studentų portale, Mano užsiėmimai skiltyje. Iš pasirinktų užsiėmimu išsibraukti, taip pat, galima studentų portale.

Sportinės veiklos užsiėmimus, į kuriuos užsiregistravote, pradėti lankyti reikia artimiausiu metu, kuris yra nurodytas užsiregistravus.

Registruotis ir išsiregistruoti į konkrečius sportinės veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimus galima visą 2022 / 2023 m. m. rudens semestrą.

Daugiau informacijos

Prezidento Valdo Adamkaus Sporto centras

Adresas: Studentų g. 9A, Akademija, Kauno r.

Telefonas: (8 37) 752 251

Mobilus telefonas: 8652 39195 (tik darbo valandomis)

El. paštas: sporto.centras@vdu.lt

Internetinis puslapis: http://sportocentras.vdu.lt