Lietuviškame derbyje suspindėjusios „Kauno-VDU“ komandos tinklininkės apgynė pernai metais iškovotą trofėjų

Sekmadienį Taline (Estija) vykusiame „Optibet“ Baltijos moterų tinklinio lygos finalo ketverto turnyre Kauno „Kauno-VDU“ tinklinio komanda triumfavo ir išplėšė istorinę pergalę. Pirmą kartą istorijoje lygos finale žaidžiant dviems Lietuvos ekipoms, kaunietės nugalėjo reguliarojo sezono nugalėtojų Jonavos „Aušrinės“ komandą bei apgynė praėjusiais metais iškovotą trofėjų – tai jau trečiasis „Kauno-VDU“ tinklininkių triumfas šiose varžybose.
Nuo antrojo seto aikštelėje kovingai ir užtikrintai žaidusios kaunietės iškovojo pergalę rezultatu 3-1 (22:25, 25:16, 25:13, 25:15). Po pirmojo, šiek tiek mažiau sėkmingo seto, kaunietės darė vis mažiau klaidų tiek puolime, tiek gynyboje, pradėjo aktyviau rungtyniauti, taip neleisdamos „Aušrinei“ periimti varžybų iniciatyvos į savo rankas. Paskutiniajame sete varžovių komandai pristigus jėgų, „Kauno-VDU“ komanda sėkmingai atitrūko ir iškovojo pelnytą pergalę.
Nugalėtojoms 21 tašką pelnė Martyna Paukštytė, 19 – Viltė Bogdanovič, 13 – Gabija Kasperavičiūtė, 12 – Gvanca Ulumbelašvili, 7 – Karolina Pravdinskaitė, 6 – Kotryna Motiejūnaitė. Naudingiausia finalo ketverto žaidėja pripažinta „Kauno-VDU“ žaidėja Martyna Paukštytė. Į simbolinį geriausių žaidėjų šešetuką pateko net trys „Kaunas-VDU“ tinklininkės – Viltė Bogdanovič,  Gabija Kasperavičiūtė, Karolina Pravdinskaitė.