Lietuvos 3×3 lygos I turo nugalėtojai – VDU krepšininkai

Sekmadienį (06.05) Tauragėje įvyko finalinis pirmojo Lietuvos 3×3 lygos turo etapas, kuriame stipriausios komandos išsidalino piniginius prizus bei bilietus į FIBA „Challenger“ serijos turnyrą.

Tarp 12 stipriausių Lietuvos 3×3 komandų šį kartą PRO grupėje ryškiausia buvo VDU, kuri finale rezultatu 21:9 nugalėjo komandą „Kėdainiai“. Jie iškovojo 3 tūkst. eurų ir bilietą į FIBA „Challenger“ serijos turnyrą Hamburge (Vokietija).

Vitalijaus Kozio, Justino Ramanausko, Ernesto Sederevičiaus ir Tomo Zdanavičiaus kvarteto kelias iki finalo nebuvo lengvas – tiems patiems „Kėdainiams“ VDU pralaimėjo grupės etape (17:19), o pusfinalyje ilgą laiką atsilikinėjo, bet jiems pergalę prieš Simono Lukošiaus vedamą JUZ išplėšė E. Sederevičiaus tolimas metimas – 21:19.

Antrasis Lietuvos 3×3 lygos turas prasidės liepos 2-3 d. Palangoje, dar po savaitės įvyks etapas Gargžduose (liepos 9-10 d.), o finalinės kovos bus žaidžiamos Panevėžyje liepos 23-24 d.

Iš viso Lietuvos 3×3 lygą sudaro trys atskiri turai, kurie susideda iš 9 etapų – po tris etapus kiekviename ture. Visas Lietuvos 3×3 lygos PRO grupės kovas galite stebėti per naujos kartos televiziją Go3.