Lietuvos sporto žvaigždžių šimtuko rinkimuose – VDU paplūdimio tinklinio žaidėja Vytenė Vitkauskaitė

Lietuvos radijas ir televizija (LRT) ir Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) sporto mėgėjus kviečia dalyvauti Lietuvos sporto žvaigždžių šimtuko (#100SportoŽvaigždžių) rinkimuose.

Rinkimai organizuojami siekiant pagerbti geriausius 2019 metų sportininkus, pažymint kuo daugiau ir kuo įvairesnių sporto šakų pasiekimų, suteikiant galimybę kiekvienai sporto šakai ir federacijai pagarsinti savo geriausią sportininkę bei sportininką. Kiekvienos sporto šakos gerbėjai turės galimybę dalyvauti renkant geriausius.

Pirmame #100SportoŽvaigždžių rinkimų etape Lietuvos sporto federacijos siuntė pretendentų sąrašus. Kiekviena federacija galėjo teikti po du pretendentus. Šis #100SportoŽvaigždžių sąrašas skelbiamas portale LRT.lt. Portalo lankytojai gali balsuoti iki kovo 3 dienos.

Laimėtojus nustatys #100SportoŽvaigždžių rinkimų komisija. Visuomenės balsas sudarys 1/3 balsų, t.y. – 8 balsai, komisija – 15 balsų (viso 23 balsai). Esant lygiam balsų pasiskirstymui, galutinį sprendimą priima komisijos pirmininkas.

Suskaičiavus rezultatus, portale LRT.lt bus paskelbtas Lietuvos sporto žvaigždžių šimtukas. Šiuos rinkimus ketinama padaryti tradiciniais, kad kiekvienais metais sporto mėgėjai galėtų sužinoti ir įvertinti geriausius Lietuvos sportininkų pasiekimus, pačiose įvairiausiose sporto šakose.

Šiais metais geriausių sportininkų sąraše galima rasti ir VDU paplūdimio tinklininkę Vytenę Vitkauskaitę. Kviečiame palaikyti mūsų universiteto atstovę ir pasidžiaugti puikiais pasiekimais!

Daugiau informacijos apie rinkimus ir balsavimą rasite čia.