Lietuvos studentų graikų romėnų imtynių čempionate VDU imtynininkų komanda susišlavė aukso medalius

Praėjusią savaitę VDU sportininkai dalyvavo Kauno technologijos universitete vykusiame Lietuvos studentų graikų-romėnų imtynių čempionatas. Varžybose, kuriose dalyvavo 32 imtynininkai iš Lietuvos sporto universiteto, Kauno technologijos universiteto bei Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, dėl prizinių vietų sėkmingai kovėsi ir gausi VDU imtynininkų komanda.Bendroje komandinėje įskaitoje, VDU komanda užėmė I vietą, surinkę 158 taškus.

67 kg svorio kategorijoje pirmasias dvi prizines vietas užėmė VDU studentai – Justas Petravičius pasipuošė aukso medaliu, Adomas Grigaliūnas pelnė II vietos apdovanojimą. 77 kg svorio kategorijoje taip pat du pirmuosius nugalėtojų laiptelius užėmė VDU atstovai – I vietą pelnė Eimantas Vilimas, II vietą – Vilius Savickas. 87 kg svorio kategorijoje auksą pelnė VDU studentas Damian Matveiko, II vietą – Arsenas Stankevičius. 97 kg VDU sportininkai taip pat neužleido pirmųjų prizinių vietų – aukso medalį laimėjo Mindaugas Venckaitis, sidabru pasipuošė Radion Rutkauskas. 130 kg svorio kategorijoje čempionu tapo VDU studentas Romas Fridrikas, o IV vietą užėmė Igor KabaDeicev.