Lietuvos studentų krepšinio lygos 3×3 aukso medaliai – VDU-1 vaikinams

Gegužės 16 dieną Kaune baigėsi šeštasis Lietuvos studentų krepšinio lygos 3×3 turnyras, kurio nugalėtojais vaikinų tarpe tapo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) pirmoji komanda finale rezultatu 21:13 įveikusi Klaipėdos universiteto krepšininkus.

Vienas naudingiausių VDU krepšininkas Ernestas Sederevičius sakė, kad jam ši pergalė ypač svarbi: „Finale buvo matyti, kad esame labiau patyrę, o klaipėdiečiai gana jauna komanda, bet jeigu jie kartu bus ilgiau, tai ateityje tikrai pasieks ne vieną pergalę.“

„Tikrai labai džiaugiamės pasiekta pergale. Žinoma, visi kartu žaidžiame ir treniruojamės gal tik trečią kartą, bet šiandien iš tiesų gerai sekėsi susižaisti“, – po rungtynių kalbėjo E. Sederevičius.

Mažajame finale rungtynes dėl trečiosios vietos laimėjo VDU antrosios komandos krepšininkai rezultatu 15:5 nugalėję Vilniaus universiteto krepšininkus.

VDU antrosios komandos žaidėjas Amandas Urkis sakė, kad nors iš rezultato atrodytų, jog kova dėl trečios vietos buvo lengva, vis dėlto buvo priešingai: „Tikrai buvo vargo. Žinoma, norėjome ir tikėjomės geresnių rezultatų, gal net susitikti su kita komanda finale. Galbūt taip yra ir dėl to, kad mūsų komanda nepatyrusi, neturėjome daug laiko pasirengti“, – sako A. Urkis.

Aukso medalius iškovojo: Justinas Ramanauskas, Ernestas Sederevičius, Ignas Labutis ir Tomas Zdanavičius. Bronzos medalius iškovojo VDU antrosios komandos krepšininkai: Amandas Urkis, Gabrielius Čelka, Gytis Nemeikša ir Julius Liesis, VDU merginų komanda pelnė antrąją vietą ir  pasipuošė sidabro medaliais.