Lietuvos studentų lengvosios atletikos čempionate VDU lengvaatlečiai iškovojo 8 medalius

Penktadienį ir šeštadienį Birštone vyko Lietuvos studentų lengvosios atletikos čempionatas ir Kauno atviras miesto čempionatas. Kurortinis miestas šventė 640-ties metų jubiliejų, todėl dalyvius pasitiko šventine nuotaika, o  šiltas ir vasariškas oras leido siekti geriausių rezultatų.

Mūsų universiteto lengvaatlečių komanda komandinėje lentelėje iškovojo ketvirtąją vietą ir namo grįžo su aštuoniais apdovanojimais. Varžybų nugalėtojais tapo: Kristupas Seikauskas (TF II kurso studentas), kuris pirmasis kirto 100 metrų finišo liniją, Dariuš Križanovskij (ŠA absolventas) –  greičiausiai įveikęs 200 metrų nuotolį ir trišuolio sektoriuje toliausiai nušokęs Dominykas Petrosevičius (EVF magistrantūros studentas).

Sidabro medaliais apdovanoti: 100 metrų bėgikė Eva Misiūnaitė (ŠA magistrantūros studentė), šuolininkas į aukštį Augustas Bukauskas (PMDF II kurso studentas), 400 metrų bėgikas Dariuš Križanovskij (ŠA absolventas) ir 400 metrų barjerinio bėgimo dalyvis Rytis Ašmena (HMF II kurso studentas). Trečiąją vietą šuolio į tolį sektoriuje laimėjo Dominykas Petrosevičius (EVF magistrantūros studentas).