Lietuvos studentų plaukimo čempionate – sėkmingas VDU studentų pasirodymas

Gegužės 28 dieną Kaune įvyko 2022 m. Lietuvos studentų plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš penkių universitetų (LSU, LSMU, VDU, VilniusTECH, VU), bendroje komandinėje įskaitoje VDU užėmė 4 vietą. Daugiausia medalių individualiose rungtyse iškovojo Kotryna Teterevkova (VDU) 3 – aukso medalius ir 1 – sidabro. (auksas 100 ir 50 m krūtine, 50 m peteliške ir sidabras 100 m. kompleksinio plaukimo). Tadas Karaliūnas 100 m. laisvu stiliumi rungtyje pelnė sidabro medalį, o Erikas Svirksas 100 m. kompleksinio plaukimo rungtyje užėmė 3 vietą.

Studentų čempionate pirmą kartą jėgas išbandė VDU studentė Rūta Meilutytė, ji dalyvavo dvejose rungtyse ir iškovojo pirmąsias vietas (100 m. laisvu st. ir 100 m. kompleksinio plaukimo.