Nemokamos paskaitos apie sveiką gyvenimo būdą

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademija organizuoja nemokamą šeštadieninę mokyklėlę, kurioje visuomenei pristatomos aktualios temos, skirtos skleisti Lietuvos žmonėms naujausias, mokslu patikrintas žinias apie sportą, sveikatą, mitybą, fizinį aktyvumą, streso valdymą, proto treniravimą, savęs valdymą, neuropedagogiką, atletų rengimo technologijas, pokyčių valdymo technologijas, neuroreabilitaciją, smegenų plastiškumą, mokslo metodologijos ir kitas svarbias žmonėms žinias, padedančias gerinti gyvenimo kokybę bei spręsti įvairias praktines problemas.

Paskaitas veda prof. dr. Albertas Skurvydas – VDU Švietimo akademijos profesorius, biomedicinos mokslų daktaras, fizinio ir sveikatos ugdymo studijų programos dėstytojas. Profesorius A. Skurvydas yra lyderis Lietuvos sporto mokslininkų gretose, kurio mokslinį indėlį į sporto mokslą sudaro apie 500 straipsnių, iš kurių 40 – ISI duomenų bazėje, išleisti 3 vadovėliai, monografija ir 10 studijų knygų. Visa sukaupta moksline patirtimi, VDU profesorius dalinasi kas antrą šeštadienį, aštuoniose skirtingų tematikų paskaitose.

Paskaitos vyksta Kaune, VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre, Putvinskio g. 23, 103-ioje auditorijoje.

Į visas paskaitas būtina registracija. Vietų skaičius ribotas.

Išsamesnė informacija

Lankytojai, išklausę visą paskaitų kursą, turės galimybę gauti pažymėjimus.