Pergalingas VDU sportininkų pasirodymas Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionate

Savaitgalį Vilniuje, šalia Baltojo tilto, vyko įtempta kova dėl Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionato medalių.

Moterų turnyro pusfinalyje dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Vilniaus universiteto (VU) ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) atstovės.

Pusfinalyje Vytenė Vitkauskaitė ir Urtė Andriukaitytė (VDU) 2-0 (21:10, 21:13) nugalėjo Indrę Pretkelytę ir Benitą Umantaitę (VU), o Ainė Raupelytė ir Jekaterina Kovalskaja (VU) 2-0 (21:14, 21:17) pranoko Laurą Žlibinaitę ir Gerdą Grudzinskaitę (LSU).

Finale V. Vitkauskaitės ir U. Andriukaitytės duetas po atkaklios kovos 2-1 (21:11, 14:21, 15:7) įveikė A. Raupelytę ir J. Kovalskają bei pateisino favoričių vardą. Jos taip pat apgynė praėjusiais metais iškovotą Lietuvos studentų čempionių titulą.

Vaikinų turnyre į pajėgiausių ketvertuką pateko į kovą dėl apdovanojimų tęsė LSU, VDU, Kauno technologijos universiteto (KTU) ir VU tinklininkai.

Taip pat iš olimpinės atrankos Nyderlanduose tiesiai į NSTL čempionatą atvykę LSU studentai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas pusfinalyje 2-0 (21:13, 21:11) nugalėjo Tomą Vyšniauską ir Nerijų Laužadį (KTU), o Artūras Vincėlovičius ir Arnas Rumševičius (VDU) 2-0 (21:11, 21:13) įveikė Albertą Tomaševičių bei Tomą Gavrilovą (VU).

Trečius metus iš eilės Lietuvos studentų čempionais tapo P. Stankevičius ir A. Knašas. Nors finalas nebuvo lengvas – buvo sulaukta rimto pasipriešinimo iš daug patirties ir skambių titulų turinčių varžovų, bet galiausiai jie 2-0 (24:22, 21:16) nugalėjo A. Vincėlovičių bei A. Rumševičių.

NSTL paplūdimio tinklinio čempionate dalyvavo 16 merginų ir 12 vaikinų komandų.

Daugiau informacijos

Šaltinis: ltf.lt