Pradėk sportuoti – prisijunk prie VDU sporto centro užsiėmimų!

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentus registruotis ir prisijungti prie VDU Sporto centro organizuojamų sporto užsiėmimų 2022/2023 m. m. pavasario semestre.

Sporto veiklų užsiėmimus gali lankyti visi VDU studentai, nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja. Užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Registruotis galima į kelis norimus užsiėmimus, tad maloniai kviečiame jungtis prie vykdomų sportinių užsiėmimų ir aktyviai bei sveikai praleisti laisvalaikį, įsitraukiant į  Sporto centro veiklas.

Sportinės veiklos užsiėmimus galima pradėti lankyti artimiausiu laiku, kuris yra nurodytas sportinių veiklų tvarkaraštyje.

REGISTRACIJA. Visi VDU studentai, kurie nori sportuoti VDU Sporto centro bazėse (Studentų g. 11 ir Studentų g. 9A, Akademijoje, Kauno r.), gali užsiregistruoti į užsiėmimus.

Studentai, norintys užsiregistruoti į VDU Sporto centro veiklos užsiėmimus, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo ir meniu juostoje pasirinkti skiltį Registracija. Atsidariusioje juostoje reikia paspausti mygtuką Registracija į Sporto / Menų centrą. Kitame žingsnyje Registracija į užsiėmimus pasirinkite Sportas   Šioje skiltyje reikia išsirinkti norimą sporto šaką, ją pažymėti ir spausti mygtuką Tęsti ir paspauskite Sutinku su taisyklėmis ir mygtuką REGISTRUOTIS.

* Tokiu pat principu registracija vyksta ir jungiantis per nuorodą sportas.vdu.lt/registracija/

Sporto šakų, į kurias užsirašė, užsiėmimus studentas matys studentų portale, Mano užsiėmimai skiltyje. Iš pasirinktų užsiėmimu išsibraukti, taip pat, galima studentų portale.

Registruotis ir išsiregistruoti į konkrečius sportinės veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimus galima visą 2022/2023 m. m. pavasario semestrą.

Prezidento Valdo Adamkaus Sporto centras

Adresas: Studentų g. 9A, Akademija, Kauno r.

Telefonas: (8 37) 752 251

Mobilus telefonas: 8652 39195 (tik darbo valandomis)

El. paštas: sporto.centras@vdu.lt

Facebook: VDU Sports