Prasideda registracija į sportinius užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir prisijungti prie VDU Sporto centro organizuojamų sporto užsiėmimų 2021/2022 m. m. rudens semestre.

Sporto veiklų užsiėmimus gali lankyti visi VDU studentai, nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja.

Užsiėmimai VDU studentams – nemokami, taip pat prisijungti prie veiklų kviečiami ir universiteto absolventai. Registruotis galima į kelis norimus užsiėmimus, tad maloniai kviečiame prisijungti prie VDU Sporto centro siūlomų užsiėmimų ir aktyviai įsitraukti į Sporto centro veiklą.

SVARBU: Norint dalyvauti Sporto centro veiklose BŪTINAS GALIOJANTIS GALIMYBIŲ PASAS.

REGISTRACIJA. Visi VDU studentai, kurie nori sportuoti VDU Sporto centro bazėse (Studentų g. 11, Akademijoje, Kauno r.), gali užsiregistruoti į sportinės veiklos užsiėmimus, kuriuos pradėti lankyti galima jau nuo rugsėjo 13 d.

Studentai, norintys užsiregistruoti į VDU Sporto centro veiklos užsiėmimus, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo ir meniu juostoje pasirinkti skiltį Registracija / Sporto užsiėmimai. Šioje skiltyje reikia išsirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę, laiką bei dieną ir paspausti mygtuką Užsirašyti. Universiteto absolventai, norintys dalyvauti sportinės veiklos užsiėmimuose, turi kreiptis į užsiėmimų trenerius.

Sporto šakų, į kurias užsirašė, užsiėmimus studentas matys studentų portale, skilties Registracija / Sporto užsiėmimai viršuje. Iš pasirinktų užsiėmimu išsibraukti, taip pat, galima studentų portale.

VDU Sporto centras