Prasideda registracija į VDU Sporto centro užsiėmimus

Kviečiame visus Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentus nuo sausio 29 d. registruotis ir prisijungti prie VDU Sporto centro organizuojamų sporto užsiėmimų 2023/2024 m. m. pavasario semestre.

Sporto veiklų užsiėmimus gali lankyti visi VDU studentai, nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja. Užsiėmimai visiems VDU studentams – nemokami. Registruotis galima į kelis norimus užsiėmimus, tad maloniai kviečiame jungtis prie vykdomų sportinių užsiėmimų ir aktyviai bei sveikai praleisti laisvalaikį įsitraukiant į Sporto centro veiklas.

REGISTRACIJA. Visi VDU studentai, norintys sportuoti VDU Sporto centro bazėse (Studentų g. 11 ir Studentų g. 9A, Akademijoje, Kauno r.), gali užsiregistruoti į užsiėmimus.

Studentai, norintys užsiregistruoti į VDU Sporto centro veiklos užsiėmimus, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo ir meniu juostoje pasirinkti skiltį Registracija. Atsidariusioje juostoje reikia paspausti mygtuką Registracija į Sporto / Menų centrą. Kitame žingsnyje Registracija į užsiėmimus pasirinkti Sportas. Šioje skiltyje reikia išsirinkti norimą sporto šaką, ją pažymėti, spausti mygtuką Tęsti, paspausti Sutinku su taisyklėmis ir mygtuką REGISTRUOTIS.

*Tokiu pačiu būdu galite registruotis ir jungdamiesi per nuorodą sportas.vdu.lt/registracija/.

Pasirinktų sporto šakų užsiėmimus, į kuriuos užsiregistravo, studentas matys studentų portaleMano užsiėmimai skiltyje. Iš pasirinktų užsiėmimų išsibraukti taip pat galima studentų portale.

Sportinės veiklos užsiėmimus, į kuriuos užsiregistravote, pradėti lankyti reikia artimiausiu metu, kuris yra nurodytas užsiregistravus.

Registruotis į ir išsiregistruoti iš konkrečių sportinių veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimų galima visą 2023/2024 m. m. pavasario semestrą.

Daugiau informacijos:

• Prezidento Valdo Adamkaus Sporto centras
  • Adresas Studentų g. 9A, Akademija, Kauno r.
  • Telefonas (8 37) 752 251
  • Mobilusis telefonas 8652 39195 (tik darbo valandomis)
  • El. paštas sporto.centras@vdu.lt
  • Socialiniai tinklai Facebook ir Instagram