Vis dar vyksta registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sportinės veiklos  užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Sporto centras 2020 / 2021 m. m. rudens semestre.

Visi VDU studentai gali lankyti sportinės veiklos užsiėmimus, nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja.

Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Galima registruotis ir į kelis užsiėmimus, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

Studentai, norintys užsiregistruoti į VDU Sporto centro veiklos užsiėmimus, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo ir meniu juostoje pasirinkti skiltį Registracija / Sporto užsiėmimai. Šioje skiltyje reikia išsirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę, laiką bei dieną ir paspausti mygtuką Užsirašyti.

Sporto šakų, į kurias užsirašė, užsiėmimus studentas matys studentų portale, skilties Registracija / Sporto užsiėmimai viršuje. Iš pasirinktų užsiėmimu išsibraukti, taip pat, galima studentų portale.

Sportinės veiklos užsiėmimus, į kuriuos užsiregistravote, pradėti lankyti reikia artimiausiu metu, kuris yra nurodytas užsiregistravus, taip pat būtina lankyti tik tą grupę, į kurią esatę užsirašę.

Jeigu susirgote ar negalite atvykti į treniruotę – prašome apie tai informuoti trenerį.