Prasidėjo registracija į sporto veiklos užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Sporto centras 2019/2020 m. pavasario semestre.

Visi VDU studentai gali lankyti sporto veiklų užsiėmimus nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja.

Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Galima registruotis į kelis užsiėmimus, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. VDU studentai norėdami sportuoti VDU Sporto centro bazėje (Studentų g. 11, Akademijoje, Kauno r.) gali užsiregistruoti į šiuos užsiėmimus:

• Aerobika
  • Badmintonas
  • Bendroji gimnastika
  • Dance (šokio) aerobika
  • Fizinis rengimas
  • Futbolas (vaikinams)
  • Krepšinis
  • Kulkinis šaudymas
  • Lengvoji atletika (bėgimas)
  • Stalo tenisas
  • Šachmatai
  • Lauko tenisas
  • Tinklinis
  • Zumba (intensyvi)

Studentai, norintys užsiregistruoti į VDU Sporto centro veiklos užsiėmimus, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo ir meniu juostoje pasirinkti skiltį „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“. Šioje skiltyje reikia išsirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę, laiką bei dieną ir paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

Sporto šakų, į kurias užsirašė, užsiėmimus studentas matys studentų portale, skilties „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ viršuje. Iš pasirinktų užsiėmimų išsibraukti, taip pat, galima studentų portale.

Sportinės veiklos užsiėmimus, į kuriuos užsiregistravote, pradėti lankyti reikia artimiausiu metu, kuris yra nurodytas užsiregistravus.

• VDU Sporto centras
  • Adresas: Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.
  • Telefonas: (8 37) 7522 51
  • Mobilus telefonas:  8652 39159 (tik darbo valandomis)
  • El. paštas: sportocentras@vdu.lt