Sėkmingas VDU lengvaatlečių pasirodymas Lietuvos studentų lengvosios atletikos žiemos čempionate

Praėjusį savaitgalį Kaune vykusiame Lietuvos studentų lengvosios atletikos žiemos čempionate dalyvavo sportininkai iš vienuolikos aukštųjų mokyklų, tarp kurių ir Vytauto Didžiojo universitetas (VDU). VDU atstovavę lengvaatlečiai laimėjo septynis medalius, o pagal surinktą taškų skaičių iškovojo ketvirtąją vietą.

Aukso medaliais pasidabino toliausiai nušokę VDU trišuolininkai – Dominykas Petrosevičius ir Vaida Padimanskaitė, šuolininkas į tolį – Rimvydas Augys bei 200 m. nuotolį greičiausiai įveikęs – Dariuš Križanovskij.

VDU studentė Miglė Paulikaitė pasiekė asmeninį rekordą šuolio į aukštį rungtyje (1m75 cm) ir laimėjo sidabro medalį. Sėkmingai VDU studentams sekėsi ir  vyrų 4×200 m. estafetėje, kurioje Dariuš Križanovskij, Almantas Dapkevičius, Dominykas Petrosevičius ir Tomas Strumila atkakliai kovojo su Vilniaus universiteto bėgikais. VDU sportininkai paskutiniuose metruose išplėšė pergalę ir iškovojo antrąją vietą.

Šuolininkas į aukštį Aleksas Vilkas laimėjo bronzos medalį.

Šios varžybos buvo patikra prieš kitą savaitę vyksiantį Lietuvos uždarų patalpų čempionatą Klaipėdoje bei atranką į Suomijoje gegužės mėnesį vyksiančias Baltijos šalių SELL (Suomija, Estija, Latvija, Lietuva) studentų sporto žaidynes.