Sėkmingas VDU sportininkų pasirodymas Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionate

Birželio pradžioje Vilniuje, šalia Baltojo tilto įvyko Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionatas, kuriame dėl medalių kovėsi 8 merginų ir 13 vaikinų komandų.

Moterų turnyro pusfinalyje dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Vilniaus Universiteto (VU) ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) atstovės. Pirmąją vietą ir čempionių titulą pelnė LSU atstovės Gerda ir Rugilė Grudzinskaitės, antrąją vietą iškovojo VU sportininkės Dominyka Naudužaitė ir Jekaterina Kovalskaja, o bronzos medalius pelnė mūsų sportininkių duetas Viltė Bogdanovič ir Viktorija Kukučionytė.

Vaikinų turnyro pusfinalyje dalyvavo VDU, VU ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) paplūdimio tinklininkų komandos. Puikų žaidimą pademonstravo ir aukso medaliais pasipuošė mūsų universiteto sportininkai Patrikas Stankevičius ir Matas Navickas, sidabrinę pergalė pelnė VU sportininkai Mantas Donėla ir Tomas Gavrilova, ant trečiosios vietos pakilos užlipo VILNIUS TECH atstovai Emilis Bartkus ir Deimantas Jarmalavičius.

VDU paplūdimio tinklininkas P. Stankevičius buvo pripažintas geriausiu šio čempionato žaidėju.