SELL studentų žaidynių pirmosios dienos apžvalga

Gegužės 17 d., penktadienį, Kaune įvyko tradicinių SELL (Suomija, Estija, Latvija, Lietuva) studentų žaidynių atidarymas.

Nuo pat ryto dalyviai iš įvairių Kinijos, Rusijos, Suomijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos universitetų varžėsi krepšinio, plaukimo, šachmatų, stalo teniso, badmintono, orientavimosi sporto, lengvosios atletikos, jėgos trikovės, mini futbolo rungtyse. VDU studentų komandai ši diena praėjo gana sklandžiai ir sėkmingai.

VDU atstovų rezultatų apžvalga:

Lengvoji atletika

Aleksas Vilkas – šuolis į aukštį – II vieta (2,00)
Miglė Paulikaitė – šuolis į aukštį – II vieta (1,60)
Dariuš Križanovskij – 400 m – III vieta (49,05)

Gytis Krivickas – 1500 m – III vieta

Jėgos trikovė

Ričardas Pupeikis – 66 kg svorio kategorijoje – I vieta
Ieva Balukonytė – 63 kg svorio kategorijoje – II vieta

Stalo tenisas

VDU merginų komanda (Monika Kavaliūnaitė, Eglė Jankauskienė, Kornelija Lisinaitė) – II vieta
VDU vaikinų komanda (Matas Vilkas, Ignas Navickas, Ernestas Mincevičius, V. Rybakas) – III vieta

Krepšinis

VDU pirma komanda tęsia kovą dėl medalių

Futbolas

VDU pirma komanda kovos pusfinalyje

Badmintonas

Sandra Damaškaitė ir Kazimieras Dauskurtas kovos mišraus dvejeto rungtyje

Orientavimosi sportas

Kovą dėl medalių tęsia Mantas Volungevičius, Rytis Šteinys ir Gedvilė Diržiūtė.

Po pirmosios dienos sporto varžybų VDU Didžiojoje salėje vyko oficialus žaidynių atidarymas, kuriame gausiai susirinkę sportininkai, treneriai ir kiti garbūs svečiai turėjo galimybę pabendrauti ir pasimėgauti šokėjų, akrobatų ir dainininkų pasirodymais.

Pirmosios dienos akimirkos