Sportas VDU darbuotojams – individualūs ir grupiniai sporto užsiėmimai bei veiklos pietų pertraukų metu

Kviečiame visus universiteto darbuotojus apsilankyti VDU Sporto centro bazėse ir išbandyti įvairias fizinio aktyvumo veiklas, pritaikytas kiekvieno poreikiams. Nepriklausomai nuo to, ar norite treniruotis individualiai, ar dalyvauti grupiniuose sporto užsiėmimuose, čia rasite kažką tinkamo sau. Sportuoti galite su kolegomis, studentais komandinio sporto šakas arba praleisti laiką treniruoklių salėje, stadione bei mankštoje.

Visi sportiniai užsiėmimai VDU darbuotojams – nemokami. Norint dalyvauti Sporto centro veiklose, būtina registracija, o užsirašyti galima net į kelis norimus užsiėmimus.

Kaip užsiregistruoti?

  1. Prisijungti prie sportas.vdu.lt/registracija/
  2. Išsirinkti norimą sportinės veiklos užsiėmimą, paspausti mygtuką Tęsti
  3. Spustelti mygtuką Sutinku su taisyklėmis ir kitame žingsnyje spausti Registruotis

Kiekvieną trečiadienį – nuotolinė mankšta darbuotojams

Kiekvieną savaitę, trečiadieniais 12:00 val. VDU Sporto centro trenerė Asta Mockienė kviečia darbuotojus trumpam atitrūkti nuo darbų ir prisijungti į 20 min. trukmės nuotolinę treniruotę, kurios metu galėsite išbandyti diferencinio ėjimo mankštą, puikiai tinkamą atlikti tiesiog darbo vietoje. Tai nesudėtinga, trumpa, efektyvi ir nereikalaujanti jokios įrangos mankšta, pagerinanti kraujotaką, širdies darbą, audinių kvėpavimą, laikyseną, pusiausvyrą, kūno stabilumą ir pečių mobilumą.

Prisijungimas prie nuotolinės mankštos

Sportuok ir per pietų pertrauką

Pietų pertraukos metu (nuo 12:00 iki 13:00 val.) VDU darbuotojai turi galimybę dalyvauti tik jiems skirtuose užsiėmimuose: pirmadieniais ir trečiadieniais – sveikatingumo mankštoje su trenere Indre Piličiauskaite, antradieniais ir ketvirtadieniais – funkcinėje treniruotėje su treneriu Domantu Žalga. Šie užsiėmimai vyksta VDU ŽŪA centriniuose rūmuose esančioje treniruoklių salėje, adresu Studentų g. 11-106, Akademija, Kauno raj.


Sportas yra puikus būdas pasirūpinti savo sveikata, pagerinti savijautą, tad nepraleiskite šios galimybės, paįvairinti darbo dieną ir aktyviai leisti laisvalaikį VDU Sporto centre. Drąsiai registruokitės, o jeigu turite papildomų klausimų, prašome kontaktuoti su konkrečios sporto šakos treneriu arba rašyti el. paštu sporto.centras@vdu.lt.