Startavo Lietuvos studentų futbolo lygos sezonas

Birželio mėnesį pasibaigusiame 2018 m. – 2019 m. Lietuvos studentų futbolo lygos sezone Vytauto Didžiojo futbolo komanda užėmė ketvirtą vietą. Startavus naujam sezonui komandos treneris Mantas Gintalas teigė, kad komandoje lieka svarbiausi žaidėjai, tačiau komanda buvo  aplipdyta naujokais, kurių netrūko. Prieš pirmąsias rungtynes treneris teigė, jog šis sezonas jam kelia daugiau klausimu, nei atsakymų.

„Visada prieš sezoną tikiesi labai aukštų vietų, tačiau tada susiduri su realybe. Turime tikslą laimėti kiekvienose rungtynėse, o kiek tai įmanoma, pažiūrėsime po pirmojo turo. Laukia derbis su KTU. Tokios rungtynės atsako į daug klausimų“, – sakė M. Gintalas.

Pirmosiose sezono rungtynėse mūsų universiteto komanda susitiko su KTU. Ne optimalios sudėties į rungtynes susirinkę VDU futbolininkai miesto derbyje nepasipriešino KTU ir laimėjo rungtynes 0:4.

„Skirtumas per didelis, nes žaidė dvi apylygės komandos. Viską lėmė mūsų žaidėjų individualios klaidos. Kažko bijome, nepasitikėjome savo jėgomis. Nežinau, gal lėmė tai, kad pirmosios sezono rungtynės. Tikiu, kad su kiekviena diena bus geriau“, – mintimi po rungtynių dalinosi M. Gintalas.

Antrose sezono rungtynėse VDU futbolo komanda susitiko su VGTU. Universitetai susitikimo metu iškovojo po pirmą tašką naujajame sezone. Šiose varžybose VDU daug dėmesio skyrė gynybai, o retos atakos dažnai virsdavo kontratakomis.

„Sakyčiau, kad žaidimo planą vykdėme pakankamai sėkmingai. Turėjome savų šansų – nepavyko, tačiau išvykoje iškovojus tašką, tai vertinu kaip teigiamą rezultatą“, – po varžybų teigė VDU treneris.

Artimiausios varžybos:

Spalio 14 d.  ŠU – VDU. Komandos susitiks Šiaulių centriniame stadione (S. Daukanto g. 25, Šiauliai), 19:00 val.

Spalio 22 d. VDU – VU. Komandos susitiks Nacionalinėje futbolo akademijoje (Aušros g. 42B, Kaunas), 19:30 val.

Spalio 29 d. VDU – LSU. Komandos susitiks Nacionalinėje futbolo akademijoje (Aušros g. 42B, Kaunas), 19:30 val.

Daugiau informacijos.

Akimirkos iš varžybų: