Startuoja V-asis Nacionalinės studentų tinklinio lygos sezonas

Po paraiškų teikimo ir tvarkaraščių derinimo, Nacionalinė studentų tinklinio lyga (NSTL) skelbia apie V-ojo sezono startą.

Pranešama, kad 2019-2020 m. merginų grupėje žais 8 komandos (VDU, VU, MRU, VGTU, KU, KTU, LSU ir LSMU), o vaikinų grupėje – 7 komandos (VDU, ŠU, LSU, KTU, ViKo, VGTU, VU). Šį sezoną tiek vaikinų, tiek merginų komandos reguliajame sezone žais rato sistema Vilniaus ir Kauno grupėse.

Nacionalinės studentų tinlinio valdybos pirmininkas Andrius Gaidys džiaugiasi naujo sezono startu ir priimtais sprendimais.

„Šį sezoną šiek tiek ilgiau užtrukome su sezono startu – pradžioje vyko rinkimai, šiek tiek užtruko merginų komandų vykdymo sistemos nustatymas. Dvejus metus iš eilės dėl merginų komandų skaičiaus jos žaidė „išvyka – namai“ principu, tačiau atsiradus KU komandai ilgai buvo sprendžiamas klausimas, kokią sistemą geriausiai taikyti ir kaip geriausiai suskirstyti į pogrupius, kad visiems universitetams būtų tinkama ir nekainuotų didelių kaštų. Prijungus KU prie Kauno grupės būtume turėję Kaune 5 komandas, o Vilniuje 3, tai iš pradžių neleido sudaryti patogios varžybų vykdymo sistemos žaidžiant rato principu, o „išvyka – namai“ būtų pareikalavusi didelių kaštų universitetams. Be to, ne visi universitetai būtų turėję galimybę dalyvauti tokiu principu. Todėl šiek tiek užtrukome, kol ieškojome geriausių sprendimų. Valdyboje svarstydami įvairius variantus, atsižvelgę į tai, kad VDU turi vaikinų tinklinio komandą Vilniuje, kreipėmės į VDU prašydami pagalbos. Labai džiaugiamės, kad VDU sutiko ir merginų grupėje prisijungti prie Vilniaus pogrupio ir taip bendru visų sutarimu radome išeitį“, – pasakojo A. Gaidys.

Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) sezono startas jau nuo lapkričio 14 d.

Informaciją sekite NSTL puslapyje