Svarsčių kilnojimo čempionate sėkmingai pasirodę VDU studentai pelnė aukso bei bronzos medalius

Savaitgalį, lapkričio 6 d., Vilniaus universiteto sveikatos ir sporto centro salėje varžėsi svarsčio kėlimo sportininkai iš septynių Lietuvos universitetų. Dalyviai varžėsi svorio kategorijose: vyrų:  63, 68, 73, 78, 85, – 95, + 95 kg., moterų – viena (absoliuti) svorio kategorija.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) garbę gynė du universiteto stipruoliai. Svorio kategorijoje iki 95 kg geriausiai pasirodė ir aukso medalį iškovojo VDU Švietimo akademijos studentas, sportininkas Andrius Bartkevičius. Sunkiausių vyrų tarpe po atkaklios kovos bronzos medaliu pasidabino VDU Žemės ūkio akademijos studentas, sportininkas Jonas Nevecka. Komandinėje įskaitoje VDU iškovojo antrąją vietą.