Tęsiasi Lietuvos studentų futbolo lygos sezono kovos

Spalio 15 d. vykusiose Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) varžybose Šiaulių universiteto komanda, rezultatu 4:1, nugalėjo Vytauto Didžiojo futbolininkus. VDU komanda savo įvartį įmušo 89 varžybų minutę.

Po šio pralaimėjimo VDU futbolo komandos treneris Mantas Gintalas teigė, kad nepaisant rezultato, jis yra patenkintas komandos demonstruojamu drąsiu žaidimu.

„Pralaimėjome skaudžiai, tačiau vis tiek pasakysiu, kad Šiauliams davėme rimtą kovą. Epizodais sugebėjome juos papresinguoti, susikūrėme pakankamai progų, kad galutinis rezultatas būtų kitoks. Reikia pripažinti, kad mūsų realizacija stipriai šlubuoja. Pasikartosiu, kad pralaimėjome trijų įvarčių skirtumu, bet man nebuvo liūdna, nes komanda žaidė drąsiai, vykdė užduotis ir viską, ko reikėjo. Tiesiog skiriasi žaidėjų meistriškumas. Sakyčiau, kad tai pagrindinė mūsų pralaimėjimo priežastis“, – mintimis dalinosi VDU treneris.

Spalio 23 d. Kaune vyko paskutinės ketvirtojo LSFL turo runtynės, kuriose susitiko Vytauto Didžiojo universiteto ir Vilniaus universiteto futbolo komandų. Šių varžybų metu nugalėtojas nepaaiškėjo, abi komandos įmušo po vieną įvartį.

„Buvo karštas vakarėlis (šypsosi). Kita vertus, mes to laukėme ir tam ruošėmės. Vaikinai drausmingai gynėsi, bet rungtynių pabaigoje tiesiog pritrūko jėgų. VU visiškai buvo perėmęs iniciatyvą, bet atsidavimu pavyko iškovoti svarbų tašką“, – sakė VDU treneris Mantas Gintalas.

Informaciją apie LSFL turo varžybas sekite čia.