„TOPsport–RKL“ mėnesio treneris – VDU komandos treneris Arūnas Juknevičius

VDU krepšinio komandos treneris Arūnas Juknevičius pripažintas „TOPsport–RKL“ geriausiu mėnesio treneriu. A. Juknevičiaus vadovaujama VDU krepšinio komanda, 16-ajame Regionų krepšinio lygos sezone, per jau sužaistas 4 rungtynes, dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo.

A. Juknevičius VDU ekipai vadovauja nuo 1999 m. ir per šį laikotarpį universitetui atnešė aibę skambių titulų Lietuvos ir pasaulio mastu. „TOPsport–RKL“ tinklalaidėje kalbintas treneris pasakojo, kad nors komandai turnyre sekasi gerai, bet ateityje laukia nauji ir sudėtingi iššūkiai.

„Nesureikšminu šio prizo, nes šiandien esu pats geriausias, o rytoj pradėsime pralaiminėti ir būsiu pats blogiausias treneris Lietuvoje (šypsosi). Čempionato pradžia labai džiugi. Adrenalinas ir pergalės visada teikia malonumą. Laimėti neatsibosta, nes visada norisi gerai atlikti savo darbą, norisi, kad vaikinai tobulėtų ir patirtų pergalės džiaugsmą. Žaidėjai keičiasi, todėl būna vis nauji iššūkiai“, – teigia A. Juknevičius.

Per šlovingą VDU krepšinio istoriją universiteto garbę gynė dešimtys Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės žaidėjų.

„Man visi auklėtiniai kaip vaikai – myliu visus. Aišku, įstrigo Mindaugas Kuzminskas, Mantas Kalnietis, kurie veržėsi į aikštelę, nes tuo metu „Žalgiryje“ sėdėdavo ant suolo. Sakydavo, „treneri, tik nekeiskit, aš nepavargsiu“. Jeigu užsitęsdavo „Žalgirio“ treniruotė, o mums reikėdavo išvažiuoti į Klaipėdą, žaidėjai patys savo transportu skubėdavo į rungtynes. Skubėdavo ir spėdavo. Smagu prisiminti“, – kalbėjo legendinis studentų krepšinio treneris.

Pilną tinklalaidę ir pokalbį su VDU treneriu rasite čia.

Šaltinis: rkl.lt