VDU 3×3 krepšinio atstovams – LKF padėkos ir apdovanojimai

Gruodžio 11 dieną „Krepšinio namuose“ Kaune vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo pagerbti ir apdovanoti VDU 3×3 krepšinio atstovai.

Apdovanojimai buvo įteikti VDU 3×3 krepšinio komandos krepšininkams, treneriams bei vadovams už geriausius rezultatus, pasiektus 2023 metais. Šiemet trijulių krepšinio komanda sužibėjo įspūdingais pasirodymais tarptautinėje arenoje: trijulių krepšininkai tapo Europos universitetų 3×3 krepšinio čempionato nugalėtojais ir Pasaulio universitetų 3×3 krepšinio čempionato laimėtojais.

Komandą į pergales vedė krepšininkai: Augustinas Mikštas, Gabrielius Čėlka, Eimantas Žilius, Nojus Lebskas, kuriems buvo įteikti III laipsnio atminimo medaliai. Už didžiulį indėlį į komandos pergales II laipsnio medaliais buvo apdovanoti komandos treneriai: Dainius Novickas ir Algirdas Stuknys. Taip pat II laipsnio atminimo medaliais buvo pagerbti ir komandos vadovas, VDU Administracijos direktorius Jonas Okunis bei VDU Sporto centro vadovas Vladas Juknevičius.