VDU atstovai iš 5-ojo Klaipėdos maratono parsivežė prizines vietas

Birželio 14 d. įvyko 5-asis Klaipėdos maratonas, kuriame dalyvavo per 300 (toks kiekis dalyvių buvo numatytas pagal SAM rekomendacijas) bėgikų iš Lietuvos ir Latvijos. Dalyvių neišgąsdino nei karštis, nei stiprus gūsingas vėjas, nei kalniukai, esantys trasoje. Ilgiausią distanciją, maratono trasą apie 42 km, pasiryžo įveikti per 30 dalyvių, tarp kurių ir trys iš Vytauto Didžiojo universiteto (VDU).

Puikią sportinę formą pademonstravo VDU Sporto centro darbuotojas Virgilijus Maštaitis, kuris tapo nugalėtoju, nuotolį įveikęs per 2 val. 52 min. 55 sek. Antrąją vietą vyrų grupėje iškovojo VDU Švietimo akademijos studentas Ruslanas Seitkalijevas, o ketvirtasis finišavo VDU Sporto centro treneris Alfonsas Kazlauskas.

Mūsų universiteto atstovams šis startas buvo vienas iš pasiruošimo Lietuvos 100 km čempionatui liepos mėnesį Vilniuje.