VDU badmintonininkai apgynė nugalėtojų vardą

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Sporto centro sporto salėje balandžio 22 dieną praūžė Lietuvos studentų badmintono čempionatas. Nuo ryto aikštelėje rungtyniavo ir dėl nugalėtojų vardo į kovą stojo 28 sportininkai iš penkių Lietuvos aukštųjų mokyklų: VDU, KTU, ISM, LSMU ir KU.

Pergalėmis šiame čempionate pasižymėjo mūsų universiteto komanda: vyrų vienetų turnyre I-ąją vietą pelnė ir aukso medaliu pasipuošė VDU atstovas Povilas Bartušis, merginų vienetų turnyre taip pat I-ąją vietą iškovojo VDU atstovė Anastasiia Prokopovych.

Komandinėse varžybose dalyvavo 4 aukštosios mokyklos: VDU, KTU, LSMU ir ISM. Nugalėtojų titulą apgynė V. Juknevičiaus VDU studentai sportininkai, iškovoję pergales tiek vienetų tiek dvejetų rungtyse.

Nuotraukos: Lietuvos studentų sporto asociacija